RekordyRezultatyŻycie

Te zdjęcia różnią trzy szczegóły

Te zdjęcia różnią trzy rzeczy. Pierwsza, to wiek. To z lewej zostało zrobione dokładnie trzy lata temu, to z prawej, jedenaście dni temu. Druga różnica, to miejsce. To z lewej to plaża w Dębkach, to drugie, Gdynia, Nabrzeże Wejściowe, widok na Zatokę Gdańską.

Jednak najważniejsza jest trzecia różnica.

Na zdjęciu po lewej stronie, musiałem przejść z parkingu w Dębkach, na plażę. Jakieś 800 metrów. Po drodze musiałem zatrzymywać się, siadać na ławce, płakałem z bólu. Ale i tak byłem dumny, że doszedłem, bo to aż 800 metrów a przecież doskonale pamiętałem, że kiedyś płakałbym i nie przeszedł więcej niż 80 metrów, dziesięć razy mniej.

Na zdjęciu po prawej stronie przeszliśmy kilka kilometrów, może cztery, może pięć. Nawet nie liczyłem! Owszem, siadaliśmy, aby obejrzeć widoki, odwiedzić Akwarium Gdyńskie, skoczyć na plażę, coś zjeść. Ale nie czułem się nawet zmęczony. Ani razu nie musiałem odpoczywać. Potrafiłem iść, stać. Po prostu… aż ciężko mi czasami uwierzyć w to, ile się zmieniło.

GrubasFit na Instagramie i na Facebooku

2 komentarze do “Te zdjęcia różnią trzy szczegóły

  • Czym jest walka z nadwagą lub otyłością rozumie tylko tek, kto sam ją podjął lub motywował i wspierał kogoś bliskiego…. Schudłem 10 kg., niby nic, nie był to heroizm. Teraz staram się nie przytyć – i to jest naprawdę trudne. Wspieram też moją Mamę, osobę z otyłością i problemami zdrowotnymi (- 14 kg na razie :)). Szacunek Panie Łukaszu i pozdrowienia dla Malżonki! Trzymajmy się!

Możliwość komentowania została wyłączona.